משחקים שאפשר לשחק בזמן קורונה

ימים ארוכים בבית, ילדים צועקים ומשועממים והורים שרק רוצים למצוא פתרון לבעיה. אם התמונה המתוארת מוכרת לכם, כנראה שגם החיים בבית הפרטי שלכם עברו בשבועות האחרונים שינוי עמוק, מן הקצה אל הקצה. וירוס קורונה שהגיח לחיינו בסערה, מציב את הצורך לשמור על בריאות המשפחה והחברה בראש סדר העדיפויות של מקבלי ההחלטות והאזרחים ברחבי העולם. אבל, גם לאור ההחלטה להשבית חלקים נרחבים במשק, אתם יכולים לשמור על שפיות בבית וליצור חוויות מיוחדות עם הילדים שלכם. כל מה שצריך הוא למצוא כמה פעילויות ומשחקים שכולם יכולים להנות מהם.

משחקי החברה הכי מהנים – לכל המשפחה

את הימים בהסגר, אתם יכולים לבלות כמשפחה וליצור זיכרונות ייחודים בשילוב משחקי קבוצה כמו:
1. משחקי קופסא – קטאן, מונופול ואפילו משחקי קלפים. כל אלו מאפשרים לכם לבלות כמה שעות יחד במשחק שמעניין את כל יושבי הבית.
2. פעילויות ספורט – יש לא מעט פעילויות ספורט, שמתאימות גם לילדים ואותן ניתן לבצע בתוך הבית. יוגה, פילאטיס וגם מסלולי מכשולים. זו היא לא רק פעילות מהנה, אלא גם פעילות בריאה וחיוני לגוף בתקופה זו.
3. משחקי חשיבה – אם כבר להפעיל את הילדים, אז למה לא להפעיל את הראש. נסו ליצור משחקי חשיבה שיכולים ללמד את הילדים דבר או שניים בעת הבידוד. למשל, ניסויים מדעיים מעולם הכימיה שניתן לבצע בתוך הבית.

שיהיה לכם בידוד מהנה!

אפשר לחשוב על התקופה הקרובה, במונחים של שעמום או חוסר מעש. ואולם, אם אתם מחליטים לנצל את החופשה הכפויה שנפלה על כל בני הבית, על הצד הטוב ביותר, תוכלו לגלות מחדש את הלכידות המשפחתית שלכם. הקורונה היא לא רק מחלה מסוכנת ומידבקת, אלא גם הזדמנות לקחת פסק זמן מהחיים ולהנות ללא מגבלות מזמן משותף עם הילדים שלכם. אז קחו יוזמה ונסו למצוא את הפעילויות הכי מיוחדות ומגוונות לטובת הילדים שלכם. ואלו תשכחו להעלות ולשתף את ההצלחות הכי קטנות שלכם. כך, גם הורים אחרים ילמדו איך להעביר את הזמן בצורה פרודוקטיבית ואפקטיבית יותר.

הישארו מעודכנים
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share