השפעת הקורונה על הגיימינג

בשלושת החודשים האחרונים, כמעט כל אזרח במדינה, לא כל שכן אדם ברחבי הגלובוס, הושפע במידה כזו או אחרת מהופעתו הבלתי צפויה של וירוס הקורונה. בעלי עסקים חוו ירידות משמעותיות ומערכת הבריאות נמצאת לפתחו של אתגר עצום. לצד כל יש, ישנה תעשייה אחת שמצליחה לשמור על תפוקת פעילות בקצב גבוהה, והיא תעשיית הגיימינג. בימים בהם כולם נמצאים תחת קורת ביתם, עולה הביקוש למשחקי רשת מסוגים שונים, וחברות הפיתוח של משחקים אלו עושות כל שביכולתן כדי לעמוד בדרישה. ניצול נכון של כלל המשאבים, יכול לאפשר לתעשיית הגיימינג ברחבי העולם, לצלוח את משבר הקורונה ולהרחיב עוד יותר את טווח המשתמשים.

איך אפשר לנצל את המשבר ולהפוך אותו להזדמנות?

דווקא ברגעי המשבר הגדולים ביותר, כשהבריאות בסכנה ממשית והכלכלה קורסת, ניתן לראות הבדל ברור בין עסקים שחווים פגיעה אנושה, לבין עסקים וחברות שמנצלים את האירוע הטראומטי כדי להכות שורש ולהרחיב את קהל הלקוחות שלהם. משבר הקורונה הוא הזדמנות מעולה לחברות המשחקים הוירטואליים.
החל מהרחבת קהל המשחקים הקבוע ועד ליצירתם של משחקים בתחומי עניין שונים שיכולים לחשוף קהלים חדשים. כל מחשבה יצירתית של חברות המשחקים יכולה לצאת לפועל בתקופה בה אנשים יושבים ספונים בבתיהם ורק מחפשים מה אפשר לעשות. משחקי חברה על בסיס חיבור לרשת האינטרנט יכולים להקל על תחושת הבדידות ולהעביר את הימים בצורה קלה יותר, לכל מי שאוהב את משחקי המחשב.

גיימינג לימי הבידוד

הקורונה, הביא לחיינו מונחים למרבית האוכלוסייה לא היו מוכרים כלל. ואולם, הבידוד, יותר מכל מהווה סממן בולט של המגיפה ואתגר מאוד קשה לכל מי שחיי בקצב החיים הסוער של ישראל. ולכן, הישראלים מחפשים פתרונות קלים ונוחים שיכולים להעביר את ימי הבידוד או ההסגר בצורה נעימה וקלה יותר. איך שלא תסתכלו על פני הדברים – מבחינתן של חברות לפיתוח אתגרי גיימינג, המשבר הוא בהחלט הזדמנות חד פעמית. גם לכם כלקוחות וגם לחברות הגיימינג יש מה להרוויח בסיטואציה. כך שאתם רק צריכים לבחור את המשחק הבא שלכם, ולצאת להרפתקה חדשה.

הישארו מעודכנים
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share