איך משתמשים בזום?

בימי הקורונה המאתגרים, אלו שהיו ואלו שעוד נכונו לנו, הקשר לעולם החיצון הוא הפרמטר הכי חשוב. בעולם שכולו פיתוחים טכנולוגיים, קל הרבה יותר להרגיש ביחד, גם אם לא יכולים לצאת מהבית ולנסוע לבקר את האנשים הכי אהובים ויקרים לנו. אחת מהדרכים הכי קלות ונוחות לתקשר בקבוצה דרך האינטרנט, היא אפליקציית זום. אפליקציית הזום עלתה לכותרות בזכות משבר הקורונה, אך עוד לפני כך שימשה את אנשי העסקים לישיבות ופגישות מקוונות, ללא צורך לכנס את כל המשתתפים לחדר אחד.

לא רק שיחות לאנשי עסקים – זום לימי הבידוד הקשים

כדי להתחיל לתקשר בזום עם המשפחה והחברים, אתם צריכים להוריד את אפליקציית זום, לטלפון הנייד או למחשב הנייד. לאחר ההורדה, רישום פשוט של שם משתמש וסיסמא יכניסו אתכם לאזור האישי באפליקציה. בשלב זה אתם יכולים לקבוע פגישות מבעוד מועד או ליצור שיחות זום ספונטניות עם המשפחה, החברים או הצוות במקום העבודה שלכם.
כדי לצרף עוד אנשים לשיחה, שלחו להם הזמנה דרך המייל או העבירו להם קישור URL ייחודי לכניסה למפגש. כמו כן, ניתן להגביל את כמות המשתתפים ואפילו להגביל את הכניסה לשיחה רק למי שמחזיק בסיסמה לאירוע. במהלך השיחה ניתן לשתף מסך, להציג מצגות ואפילו לנהל את סדר הדוברים ולשוחח בצ'אט כתוב.

תוכנה נוחה ויעילה למשתמש – במרחק לחיצת כפתור

אמנם ישנן אפליקציות אחרות שפועלות כיום בשוק הטכנולוגי ומאפשרות לנהל שיחות ועידה מצולמות, לכל מטרה שהיא. ועדיין לאפליקציית זום יש יתרון אחד שעולה על כולן – והוא הנוחות. אתם לא צריכים להשקיע משאבים עצומים בהוספת המשתתפים לשיחה או להסתמך על שירותי האינטרנט הסלולריים. בלחיצת כפתור אחת, ניתן לשתף את היקרים לכם ביותר בכל מה שמתרחש, גם אם אתם נמצאים בבידוד, ולאפשר לכם לשמור על שגרה קלה ונוחה. יחד עם זאת, חשוב לדעת אם אין לכם מנוי לאפליקציה, זמן השיחה המירבי מוגבל לכ 40 דקות שיחה. לאחר מכן, שיחת הוידאו תתנתק אוטומטית, אך אין מניעה לפתוח בין רגע שיחה חדשה ולצרף את כל המשפחה שוב.

הישארו מעודכנים
instagram default popup image round
Follow Me
502k 100k 3 month ago
Share